Regulamin świadczenia usług sklepu www.desibazaar.pl

§ 1

www.desibazaar.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Desi Bazaar Sp. z o. o.  z siedzibą przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 13 / 11, 05-820 PiastówNIP 5342647434, REGON: 521168118. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie www.desibazaar.pl.

§ 2

www.desibazaar.pl jest sklepem internetowym, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą nabywać oferowane w nim produkty. 

OFERTA SKLEPU INTERNETOWEGO ROŻNI SIĘ OD OFERTY SKLEPÓW STACJONARNYCH.

Prezentowane na stronie ceny oraz produkty mogą być niedostępne stacjonarnie!

§ 3

1.      Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.desibazaar.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

2.      Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

1.      Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.

2.      Prawidłowo wypełniony formularz powinien zawierać:  

–        imię i nazwisko oraz adres klienta;

–        adres do wysyłki oraz imię i nazwisko osoby upoważnionej do odbioru przesyłki, jeżeli są inne niż dane klienta (podanie imienia i nazwiska innej osoby w danych do wysyłki jest równoznaczne z upoważnieniem tej osoby przez klienta do odbioru przesyłki);

–        dane do faktury (w przypadku, gdy Kupujący chce otrzymać fakturę);

–        numer telefonu;

–        adres poczty elektronicznej.

3.      Zamówienie dokonywane jest przez wybór produktów, wybór liczby i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.

4.      Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.

5.      Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. 

6.     W przypadku zamówienie świeżych produktów zamówienie realizowane jest w poniedziałek. Zamówienie zbierane są do poniedziałku, dnia następnego następuje wysyłka. Jest to jedyny dzień, kiedy możliwa jest realizacja takiego zamówienia. Wszystkie zamówienia złożone we wtorek, bądź każdego następnego dnia będą realizowane w następnym tygodniu po nastąpieniu zamówienia.

§ 5

1.      Ceny artykułów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz wszelkie inne składniki.

2.      Klient ma możliwość uiszczenia opłaty:

–        przelewem na numer konta bankowego 63109028350000000149709090;

–        płatnością elektroniczną za pomocą Payu,

–        przy obiorze Towarów.

–        Wysyłka paczki do 28 kg:  od 18zł

–        Wysyłka paczki za pobraniem do 28 kg: od 23 zł

§ 6

1.      Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2.      Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską. Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

3.      Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 14 dni roboczych licząc od dnia wpływu należności za Zamówienie lub zawarcia Umowy sprzedaży z płatnością przy odbiorze.

§ 7

1.      W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.

2.      Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek www.desibazaar.pl, który pokrywa związane z tym koszty.

3.      Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, www.desibazaar.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.

4.      W sytuacji braku Zamówionego a niewadliwego towaru, www.desibazaar.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar, o tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.desibazaar.pl.

§ 8

1.      Kupujący który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości..
Można skontaktować się z nami na wiele sposobów:


E-mail: biuro.desibazaar@gmail.com
tel.: (+48) 797 676 088

Sklep Desi Bazaar

ul. Al. Krakowska 97
05-090 Raszyn

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 10.00 do 19.00